Акціонерам

Інформація для акціонерів ПрАТ "ГЗФ "Краснолуцька".

Протоколи про пiдсуимки голосування на загальних зборах акцiонерiв
Сертифiкати

Виданi сертифiкати на продукцiю
Наши партнери

ОАО "Никопольский завод ферросплавов"

ОАО "Орджоникидзевский горнообогатительный комбинат"

ОАО "Винницаоблтопливо"

ОАО "Центрэнерго"

ОАО "Южный горнообогатительный комбинат"



ПрАТ «Горнозбагачувальна фабрика «Краснолуцька» уведена до експлуатації у 1938 році для збагачення вугілля шахти «Краснолуцька». «Ален - Гарсія» (США) та Південшхатопроект створювали проект і здійснювали будівництво комплексу.

Під час війни фабрика була зруйнована. Переживши довгий період відновлення, підприємство знову почало працювати у 1951 році. А вже у 1961 році була здійснена модернізація виробництва.

У 1968 році на фабриці була збудована яма вугілля, яке привезли, з фронтом розвантаження на два люки з\д вагону та конвеєрна галерея передачі вугілля, яке привезли, до дробільно - сортувального відділення. Після цього довгий період виробничий комплекс не оснащувався і не модернізувався.

У період перебудови стабільність функціонування фабрики була порушена, що спричинило за собою скорочення робочих місць, загальний занепад підприємства.

До моменту утворення ПрАТ «ГЗФ «Краснолуцька» ( державна реєстрація Товариства здійснена 17 вересня 2002 року Краснолуцьким виконкомом) головні технологічні машини і обладнання знаходилися у зношеному стані та потребували поточного ремонту. Була проведена реконструкція і відновлення технологічного комплексу фабрики.

У 2003 році була розроблена і впроваджена програма «Технічне переоснащення і впровадження прогресивних технологій на ПрАТ «ГЗФ «Краснолуцька», здійснення якої дозволило підприємству вийти на лідируючі позиції у регіоні, збільшити кількість робочих місць на 30%.

Зараз підприємство успішно функціонує, обсяги виробництва стабільно збільшуються. ПрАТ «ГЗФ «Краснолуцька» активно освоює вітчизняний ринок, встигла зарекомендувати себе серйозним експортером у процесі співробітництва з країнами Східної Європи .
2008-2024 (c) Copyright ЧАО "ГОФ "Краснолучская".